Köpeklerin Ailenizin En İyi Üyeleri Olmasının 10 Yolu

Aslında, köpeğiniz muhtemelen sahip olduğunuz en büyük aile üyesidir.

Elbette, zaman zaman mobilyayı yırtabilir, halıya kaka yapabilir veya yeni süet ayakkabılarınızı çiğneyebilirler. Ancak tüm bunlara rağmen, yine de ailenin en iyi huylu üyeleri olmayı başarırlar.

İşte köpeklerin diğer tüm aile üyelerini utandırmasının on yolu.

1. Garip Konuşmalar Yok

Arkadaşlarınız ile yaptığınız gibi asla bir köpekle tartışmak zorunda kalmayacaksınız. Köpeğiniz ile sinir bozucu siyasi konuşmasına asla tahammül etmek zorunda kalmayacaksınız. Eve neden geç geldiğinizi asla açıklamanız gerekmeyecek.

Köpeğiniz, sadece sesini duymak için istediğiniz şey hakkında konuşmanızı dinlemekten mutludur.

2. Mükemmel Yol Gezisi Arkadaşlarıdır

Yolculuk arkadaşınız bir köpekse, bu arabayı döndürmekle ilgili çekişme, şikayet etme veya tehdit etme yok. Burunlarını çatlak bir pencereden dışarı çıkarmaktan ve kokuların tadını çıkarmaktan mutlular, emniyetle emniyet kemeri takarak – önce emniyet! – Sürüş için.

Köpeklere izin veren bir sonraki Milli Park’ta durma zamanı!

3. Sizi Yargılamıyorlar

Erkek, kadın ve Boston Terrier evcil köpek mizahi Noel kartı portresi.  Köpek gözlük takmanın insan niteliğini üstlenir, insanın da ağzında köpek kemiği vardır.  Kadın bütün mesele karşısında şaşkına döner.  Aile eşleşen kazak ve gömlek giymiş.

(Resim Kredisi: Getty Images)

Evde kimse yokken garip şeyler yapıyorsun. Garip şeyler. Ama köpeğin seni yargılamayacak.

Ve henüz bebek sahibi olmadığınız ya da kendinizi anlamak için biraz zaman ayırdığınız ya da bir sonraki iş arayışında sorun yaşadığınız için sizi yargılamayacaklar.

Aslında, tüm bunlar sizinle daha fazla zaman geçirebilecekleri anlamına gelir!

4. Tartışmazlar

Elbette, yatma zamanı, banyo zamanı veya veterinerlik zamanı geldiğinde telaş çıkarabilirler. Ancak köpeğiniz, çöpü kimin çıkarması gerektiği, faturaları kimin ödemesi gerektiği ya da bulaşıkları kimin yıkacağı konusunda bir maç başlatmayacak.

Her dövüşte her zaman tarafınızı tutacaklar çünkü onlar harikalar!

5. Memnun Etmek Çok Kolay

Evde kırmızı oyuncak köpek yakın çekim

Başkaları için alışveriş yapmak zor. Noel, pahalı hediyelerin kabusu ve ne alacağını asla bilememek. Market alışverişi yapmak ve herkesi memnun etmeye çalışmak neredeyse imkansız.

Köpeğiniz çoğunlukla ne alırsanız alın mutludur. Yeni oyuncaklar, kemikler, ikramlar, toplar, tasmalar ve eve geldiğiniz diğer her şey şimdiye kadarki en harika şeyler!

6. Seni Gördükleri İçin Çok Daha Heyecanlılar

En son ne zaman bir aile üyesi sizi karşılamak için kapıya koştu, kollarınıza atladı ve dünyadaki en önemli kişi sizmişsiniz gibi davrandı?

Bir köpekle, kapıdan her girdiğinizde o kadar çok heyecan yaratır. Her seferinde sizi gören dünyanın en mutlu köpeğidir!

7. Yüzünü Yalarken İşler Tuhaf Olmaz

Köpeğin yüzünü yaladığında sorun değil. Ama tuhaf Steve Amca bunu çok komik olduğunu düşündüğü için yaptığında, bu sadece iğrenç ve tuhaf ve yüzümü et yiyen bakterilerle kaplı gibi fırçalamam gerekiyor!

Haftanın her günü köpek gibi bir öpücük alacağım.

8. Seni Hayal Kırıklığına Uğratmayacaklar

Çöp kutusu ve çöpün yanında duran sarı Labrador

Çocuklarınız okulda başarısız olabilir, aileniz dünyayı mahvedecek adaya oy veriyor olabilir ve kardeşiniz bir pislikle çıkıyor olabilir. Ama köpeğiniz asla böyle bir şey yapmaz.

Yapacakları en kötü şey çöp tenekesine baskın yapmak, ama bu muhtemelen hayatınızı mahvetmeyecektir.

9. Onlara Kızgın Kalamazsınız

Ailene karşı uzun süre kin tutabilirsin. Ama kürk bebeğinizin yavru köpek gözlerine bir baktığınızda eriyeceksiniz.

Bir köpeğe kızgın kalamazsın. Kim oldukları için yardım edemezler ve siz onları bunun için seviyorsunuz. Bağışlama, mutlu bir ilişkinin anahtarıdır ve bir köpek için çok kolaydır.

10. Sizi Bütün Bir Aile Kadar Seviyorlar

Arka bahçede rahatlatıcı aile

Köpekler, bu dünyada bulacağınız en koşulsuz sevgiye sahiptir. Her şeyde sana bağlı kalacaklar çünkü seni çok seviyorlar.

Aile sizin için orada olabilir, ancak iş söz konusu olduğunda, sevgiyi hissetmeniz gerektiğinde gittiğiniz kişi köpeğinizdir.

Köpeğiniz en iyi aile üyeniz mi? En çok neyi seviyorsun? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Yorum yapın