Köpek eğitim merkezi – köpek eğitimi – köpek eğitimi fiyatları – Evde Köpek Eğitimi

Köpek eğitim merkezi – köpek eğitimi – köpek eğitimi fiyatları – Evde Köpek EğitimiKöpek eğitim merkezi – köpek eğitimi – köpek eğitimi fiyatları – Evde Köpek Eğitimi Köpek eğitmeni, Yavru Köpek Eğitimi , Temel İtaat Eğitimi

Köpek Eğitimi

Yavru köpek eğitimi

yavru-kopek-egitimi

Yavru köpeğinize eğitimini nasıl vereceksiniz?

Eve yeni bir yavru köpeğin gelmesi evdeki herkes için heyecan verici bir şeydir. Bu güzellik ve şirinlik harikası canlılar eve gelir gelmez, bütün ev halkı için odak noktası olur. Eve yani bir yavru köpeğin gelmesi demek, sizin için yapacak çok işiniz var demektir. Evde yavru köpek eğitimi öğrenmeniz ve uygulamanız gereken en önemli şeylerden biridir.

İnsan yaşamına alışmada, yavru köpeğiniz tamamen size güvenir ve size bağlıdır. Ona yapacağınız liderlik ve vereceğiniz eğitim, onun ilerde nasıl bir köpek olacağını belirler. Yavru köpekler büyürken,  onların üzerindeki etkileriniz ile oluşacak karakterleri tamamen sizin sorumluluğunuz altındadır. Yavru köpeğinizin geleceği sizin elinizdedir

Yavru Köpek Eğitimi malesef her zaman eğlenceli değil….

Yeni yavru köpek sahipleri için, yavru köpeğinizin yapacağı hareketler sizin için şok edici olabilir. Bu sevimli canlılar, bazen tam bir kaka makinesi haline gelebilirler. Bunun yanında ısırma, çiğneme, kazma, ağlama ve daha fazlası sizleri bekliyor olabilir. Ama her şeye rağmen biz onları sevmeye devam edeceğiz ve onlara sadece izleyecekleri sınırları ve yönleri göstererek ailemiz arasına alacağız.Eğer benim gibi düşünüyorsanız, siz de yavru köpeğinizi olabildiğince küçük yaşta almalısınız. Hemen eğitimine başlayıp, onu olması gerektiği gibi bir köpek haline getirmelisiniz.

Yeni bir yavru köpeğin eve gelmesi sizin açınızdan büyük bir sorumluluk ve bağlılık gerektirir. Yavru köpeğinizin sağlıklı ve mutlu büyümesi için yapmanız gereken ve almanız gereken bir çok şey vardır. Bunlardan bazılarını ; evde yavru köpek eğitimi, kafes eğitimi, sosyalleştirme, tasma eğitimi ve temel itaat eğitimi olarak sıralayabiliriz.

Yavru köpek eğitimi uzmanından tavsiyeler

enel olarak köpek eğitiminde ödüllendirme ve köpeğinizi cesaretlendirme önemlidir ancak yavru köpek eğitimi denince bunlar bir kat daha önemli oluyor. Eğitime köpeğiniz eve gelir gelmez başlayın – Hiç bir zaman erken diye bir şey yoktur. Yavru köpeğinizi başarılı bir şekilde eğittiğinizde istenmeyen davranışlardan kurtulmuş ve tam olarak sizin istediğiniz gibi dost edinmiş olacaksınız. Köpeğiniz henüz yavruyken onu doğru eğitirseniz ileride ortaya çıkabilecek davranış bozukluklarını da engellemiş olursunuz.

Yavru köpek eğitim seanslarınızın kısa ve eğlenceli olmasını sağlayın. Yavru köpeğinizin davranışlarını şekillendirmek için başta temel itaat komutları ile başlayın ve daha sonra bu komutlar üzerine daha ileri seviye komutları koyabilirsiniz. Yavru köpek eğitimi, eski moda şiddet içeren metodlar yerine, karşılıklı sevgi ve saygı temelli metodlar ile verilir.

Yavru köpek eğitimi esnasında kesinlikle yetişkin olmayan bir hayvan ile çalıştığınızı unutmayın. Gerçekçi, sabırlı, esnek ve daima adli olun. Köpeğiniz sizin ona öğreteceğiniz hiç bir şeyi daha önceden bilmediği için başta yapacağı hataları lütfen maruz görün ve bu hataları ilerde tekrarlamaması için bol bol tekrar yapın.

Yavru köpeğiniz ile geçirebileceğiniz bu muhteşem anların tadını çıkarın. Bu anlar sayesinde siz ve köpeğiniz arasında bağ güçlenecek ve köpeğinizle birlikte çok daha mutlu bir şekilde yaşayacaksınız.

1 COMMENTS

  1. Merhaba 1.5 aylik golden’im gunde 6 kere eve tuvaletini yapiyor 1 haftadir ne yaptiysam ogretemedim.Yardimci olur musunuz?

LEAVE A RESPONSE

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir